PMI – szkolenia w twoim mieście

Z całą pewnością managerowie średniego i wyższego szczebla muszą więcej czasu poświęcić na nieustanne doskonalenie własnych umiejętności niż na przykład konserwatorzy powierzchni płaskich.

Jakie szkolenia dla managerów?

Jednym z głównych zadań managerów w każdej firmie jest efektywne zarządzanie projektami. Nie chodzi tylko o to, aby zadanie zostało ukończone – projekt powinien być wykonany w możliwie najkrótszym czasie z najlepszymi możliwymi rezultatami. 
Zadaniem managera jest zarówno wyznaczanie zadań konkretnym pracownikom, pilnowanie terminów, weryfikacja projektu w trakcie realizacji, a także utrzymywanie motywacji zespołu na wysokim poziomie. Zarządzanie projektami wcale nie jest sprawą prostą. Trzeba mieć do tego ogromny zapas wiedzy oraz duże doświadczenie. Warto stale się rozwijać – taką możliwość dają chociażby pmi szkolenia, czyli szkolenia project management.

Szkolenia PMI co to takiego?

Certyfikacja PMI została stworzona z myślą o wszystkich osobach, które swoją przyszłość zawodowa wiążą bezpośrednio z zarządzaniem projektami oraz z procesami inwestycyjnymi.Certyfikaty tego rodzaju są uniwersalne i rozpoznawalne na całym świecie. Aby móc podejść do egzaminu potwierdzającego umiejętności, należy uprzednio ukończyć kurs przygotowujący do egzaminu pmi. Ważny jest także agile pm practitioner egzamin, który związany jest z metodologią agile.

Agile szkolenia organizowane są przez ośrodki partnerskie na terenie całej Polski. W każdym większym mieście można zapisać się na profesjonalne szkolenia menedżerskie dzięki którym nie tylko podniesie się poziom swoich osobistych kompetencji, ale również uczestnicząc w nich zwiększy się swoją szansę na awans zawodowy.